Etkileyici Bakışların Sırları

Göz makyajı

Kadınların en etkili silahı büyüleyici bakışlarıdır. Elde etmek istedikleri erkekleri bir bakışlarıyla kendilerine aşık edebilirler. O halde etkili bakışlara sahip olmak için doğru makyaj tüyolarını öğrenmemiz şart. Bunun için bir uzmandan yardım alabilirsiniz ya da bizim vereceğimiz bir takım önerilerden de yararlanabilirsiniz.

  • Öncelikle vazgeçilmez rengimiz siyah. Göz kalemi ya da farlarda bolca siyah kullanmak etkili bakışlar için birebir. Ayrıca kirpikler de çok önemli. Dolgun ve kıvrık siyah kirpikler bakışlarınızı bir anda değiştirecektir.

 

  • Eyeliner kadınların en çok başvurduğu makyaj malzemeleri arasındaki birinciliğini koruyor. Eyeliner sürmek zor gibi gözükse de aslında bir kaç ipucu ile gözlerinizin güzelliğini vurgulayabilirsiniz.

 

  • Size yakıştığını düşündüğünüz farı göz kapağınıza uygulayın. Ister tek renk kullanın ister göz pınarlarından başlayarak açıktan koyuya farınızı sürün. Daha sonra siyah göz kaleminizi uygulayın. Serçe parmağınızla bu göz kalemi ile farınızı dağıtın. Bu size çok hoş ve doğal bir görünüm katacak.

 

  • Daha sonra rimelinizi zikzaklar çizerek uygulayın. Asla alt kirpiklerinize uygulamayın.Çünkü bu uygulama size baygın bir bakış katarak büyüleyen gözlerinize kötü bir görüntü oluşturacaktır.

 

  • En son olarak kapatıcı sürmeyi ve kaşlarınıza biraz kaş kalemi uygulayarak hacimli ve doğal kaş görünümü elde etmeyi unutmayın. Artık çekici ve cazibe dolu bakışlara sahipsiniz. Keyfini çıkarın!

Give a Comment