Kalıcı Makyajın Sırları

Kirpik Makyajı

Kadınlar her daim bakımlı olmayı kendilerine görev biliyorlar. İş hayatı yoğun olan kadınlar kısıtlı zamanlarının çoğunu bakımları için harcamaktan hiç de hoşnut değiller. ”Kısıtlı zamanda pratik bakım önerileriniz var mı?” sorusunun cevabı bu satırlarda. Siz de çok zaman harcamadan muhteşem görünmek istiyorsanız aradığınız tüm cevapları Kadınzade.com’ da bulacaksınız.

Eyvah! Makyajım Aktı

Bir çok kadının ortak sorunu makyajlarının uzun saatlere kadar dayanmaması. İş yerinde ya da dışarıda makyajınızı tamamen silip baştan yapmak zaten mantık dışı! Peki çözüm ne? Çözüm aslında çok basit; kulak pamuğu. Makyaj temizleyicinize batıracağınız bir kulak pamuğuyla sadece makyajınızın akan yerlerini temizleyerek tekrar canlanmış hissi uyandıracaksınız.

Göz Kalemim Hep Akıyor!

Bu sorunu yaşayan o kadar çok kadın var ki! Sırf bu yüzden kalem sürmeyi bırakan veya sadece eyeliner kullanan kadınlara bir tavsiyemiz var. Göz kalemini uygulamadan önce gözlerinize biraz pudra sürün ve kaleminizi yaklaşık on beş dakika buzlukta bekletin. Bir de şimdi deneyin!

Saçlarım Parlamıyor!

Saçınızı yıkayıp kuruttuktan sonra saç fırçanızın üzerine bir miktar saç spreyi sıkmaya ne dersiniz? Saç spreyinin verdiği muhteşem parlaklık, saçlarınızı katılaştırmadan şekillendirir. Böylece hem hacimli hem de parlak saçlara sahip olursunuz.

Saçım Yağlandı!

Saçınızı yıkamaya zamanınız yoksa ve saçınızın yağlı görünümünden pratik bir yolla kurtulmaya ihtiyacınız varsa, çözüm pudrada. Kalın bir makyaj fırçanızı toz pudraya bulayıp saç diplerine uygulayın. Gördüğünüz sonuca çok şaşıracaksınız!

Kirpiklerim Dümdüz!

Kirpiklerinizi kıvırmak istiyorsunuz fakat kalıcı bir sonuç elde edemiyorsunuz değil mi? Merak etmeyin, bir çok kadın bu dertten muzdarip. Kirpik kıvırıcıyı zaten kullanıyor olabilirsiniz, peki kullanmadan önce ısıtıyor musunuz? Fön makinası ile ısıtacağınız bir kirpik kıvırma aleti size büyüleyici bakışlar katar, unutmayın!

Give a Comment