Nano Yağ Enjeksiyon Kırışıklık Tedavisi

Geçen yıllarla birlikte yüz boyun dekolte bölgelerinde meydana gelen kırışıklık ve çizgiler nano yağ enjeksiyon metodu sayesinde yok edilebiliyor. Yüz yada alın bölgesinde meydana gelen kırışıklıkların doğal ve kalıcı şekilde yok eden yeni estetik teknolojisi nano yağ enjeksiyon hasarlı dokuları onararak dinamik bir görünüm sağlayabiliyor.

Yağ dokularının kırışıklık bölgesine enjeksiyon yöntemiyle zerk edilmesi yüze yeni şeklini vererek cildin pürüssüz olduğu kadar duru görünmesine yardımcı oluyor. Nano teknolojinin günümüzde geldiği nokta estetik problemlerin gün geçtikçe azalmasını sağlarken, nano yağ hücrelerinin cilt altına aktarılması basit ve hızlı gerçekleşiyor.

Üstelik süper ince enjeksiyon iğneleri içinden geçen nano yağlar cilt altına stabilize şekilde yayılarak hasta sertlik hissi yaşamadan dolgu yapılmasına imkan vermektedir. Nano yağ enjeksiyonu sadece kırışıklık sorunu olanlar için değil, yara izi, ameliyat izi, yanık tedavisinde dokuların onarılmasında kullanılmaktadır. Normal kalınlıkta kırışıklıkların giderilmesinde kullanılan dolgu yöntemlerinden olan yağ enjeksiyon ve botoks’un sıra ince kırışıklıklara gelindiğinde maalesef pek işe yaradıkları söylenemez çünkü dolgu yaptıkları kadar cilde hacim kazandırıp anti doğal sonuç veriyorlar. İşte bu sebeple nano yağ enjeksiyonu, süper ince enjeksiyon iğnesinden geçen hücre dolgusu cilt üzerinde engebe, çıkıntı, sertlik ve şişlik yapmadan iyileştirerek gençleşme sağlamaktadır.

Duru ve kaliteli bir cilt görünümüne sahip olmak tüm insanların yegane isteğidir fakat belirli yaşlara gelindiğinde alın, yanak, dudak, göz, kaş, çene ve şakaklarda kırışıklıklarla birlikte deri altında çökmelerle birlikte aynaya bakmak gün geçtikçe zorlaşabilir.. İnsanın kendini iyi hissetmesi, güleryüzle hayatına kendiyle barışık şekilde devam edebilmesi için genç görünmek çok önemli değil mi? Göz çevrelerinde, göz altlarında yada dudaklardaki ince kırışıklıklarınızla mikro yağ enjeksiyon tedavisi yaptırarak vedalaşabilirsiniz.

Nano yağ enjeksiyon yöntemi kırışıklık bölgelerinin tet tek hedef alarak sadece 1 seans’ta %65 cilt üzerinde iyileşme, gençleşme ve kalıcı doğal düzelmeler sağlayabiliyor.

Televizyon, yazılı basın, görsel basın ve internet medya kaynaklarından botoks (yılan zehiri) yaptıranları incelediğinizde olağandışı şişkinlik, kadınların yüzlerinde hayret ve şaşırmış izlenimi veren yüz ifadelerine rastlayabilirsiniz. Botoks bir taraftan göz çevresi, alın ve kaş bölgesindeki kırışıklıkları ortadan kaldırırken diğer yandan anormal şekilde balon gibi şişmiş yüzlere neden olmaktadır. Yüzdeki doğal ifadenin kaybolması gerçekten çok can sıkıcı bir durum. İnsan yüzünde bulunan kaslar hareket ederek duygu ve düşüncelerimizi ifade etmemize yardımcı olur fakat hareket halindeki bölgenin kırışması kaçınılmazdır.

Botoks yöntemine oranla yan etkisi olmayan, 24 saatte normal hayata devam edebildiğiniz nano yağ enjeksiyon nedir?

Her insanın kendi sağlıklı yağ dokusu cerrahi müdahale ile alınarak özel tüplere konduktan sonra kırışıklık olan bölgelere çok ince iğnelerle enjekte edilerek cilt yağ dokusu ile doldurulur. Başka bir deyişle kendi vücut hücreleriniz cildinizin iyileşmesine yardımcı olur. Yağ dokularınız ister güzellik uğruna, ister bir ameliyat izi tedavisinde düzelme amaçlı kullanılmakta, operasyon sonrası bir hafta süre içinde morluk yada ödemden eser kalmamaktadır.

Kanser çağımızın en büyük hastalıklarından biri olup özellikle kadınlarda meme kanseri son derece yaygın hale gelmiş bulunmaktadır. Meme kanseri sonrası meme kaybı sonrasında meme bölgesine yağ dokusu aktarılarak memeler şekillendirilebiliyor.

Neticede gelişen teknoloji ile birlikte istenmeyen kırışıklıklar, ameliyat izi, travma sonrası yara ve yanıkların düzeltilmesinde kullanılan mikro yağ enjeksiyonları yüksek başarı oranlarıyla gülümsetmeye devam ediyor.

Yorum Yapınız